Snapchat,Ödeme Hizmeti Snapcash'i Sonlandırmaya Karar Verdi!

Teknoloji haber sitesi TechCrunch tarafından yapılan açıklamaya göre Snapchat,mobil ödeme hizmeti Snapcash'i 30 Ağustos'ta sonlandırmaya karar verdi.

Snapchat,yaklaşık 4 yıl önce Kasım 2014'te,platformdaki hesaplar arasında para aktarımını sağlayan mobil ödeme hizmetini Square işbirliği ile duyurmuştu.

Bu özellik,banka kartına sahip ve 18 yaş üzeri olan herkes tarafından Amerika Birleşik Devletleri'nde hem Android hem de iOS platformunda kullanılabiliyordu.Ancak Snapchat,platformun son tarihini TechCrunch'a yaptığı bir açıklamada doğruladı ve kullanıcıların uygulama aracılığıyla kısa sürede bilgilendirileceğini söyledi.

Yapılan açıklamada:

Snapcash,başka bir şirket ile ortaklaşa oluşturduğumuz ilk ürünümüzdü.Snapcash'ı dört yıldır kullanan tüm Snapchatters'lara ve Square'in ortaklığına teşekkür ediyoruz!

denildi.

Snapchat'in tam olarak neden bu özelliği sonlandırmaya karar verdiği bilinmiyor fakat Snapchat ve Amazon'un uygulama içi satın alımlara giriştiğini biliyorduk.Muhtemelen bunun önünü açmak için yapılıyor olabilir.

Snapchat,Ödeme Hizmeti Snapcash'i Sonlandırmaya Karar Verdi! Snapchat,Ödeme Hizmeti Snapcash'i Sonlandırmaya Karar Verdi! Reviewed byAlihan Demirdaşon 23 Temmuz Rating:5

Hiç yorum yok

Foto�raf��l�k

a