Windows 10 Ücretsiz Yükseltmesi Hâla Devam Ediyor

Microsoft'un yardımcı teknolojilere ihtiyaç duyan kullanıcılar için ücretsiz olarak Windows 7'yi veya Windows 8'i Windows 10'a yükseltme teklifinin 2017 yılının sonunda bitmesi gerektiğini biliyoruz ancak raporlara göre yöntem bugün hala geçerli.

Haberlere göre Microsoft'un yükseltme sayfası hâla çalışıyor ve indirmeye izin veriyor.Normalde Windows 10 Teklifi 31 Aralık 2017'de bitiyordu.(Kaçıranlar için son bir fırsat)

Ghacks'e ve MS Power User'a hitaben okurlar da dahil olmak üzere yabancı kaynaklara göre, o dosyayı başlatabilir ve hala bilgisayarınızı yeni sürüme geçirebilirsiniz; böylece para ödemekten kurtulmuş olacaksınız.

Uyarı, yükseltme işlemi sırasında bir hata iletisi olabilir, ancak bu Ghacks tarafından (aslında, belirli bir DLL dosyasını kopyalamak zorunda) tartışıldığı gibi sabit.

Yardımcı teknolojilerin yükseltilmesi, Windows 10'un erişilebilirlik özelliklerini kullananlar için geçerlidir ve daha önce de belirtildiği gibi, doğrulama işlemi dahil değildir, dolayısıyla teorik olarak herkes bu yöntemi kullanarak yükseltebilir.

Alternatif Yol

Yeni işletim sisteminin kurulumunu etkinleştirmek için varolan bir Windows 7 / 8.1 ürün anahtarını kullanarak Windows 10'a geçmenin diğer yolunun 2018 yılına girerken hala geçerli olduğu görülüyor.

Sonuç olarak, Microsoft muhtemelen bu boşlukları kapatmakla çok fazla telaşlı değildir, çünkü Windows 10 kullanıcılarının sayısını artırmak açıkçası şirket için kötü bir şey değildir.

Windows 10 Ücretsiz Yükseltmesi Hâla Devam Ediyor Windows 10 Ücretsiz Yükseltmesi Hâla Devam Ediyor Reviewed byAlihan Demirdaşon 04 Ocak Rating:5

Hiç yorum yok

Foto�raf��l�k

a