Samsung S9 ve S9 Plus Ocak 2018'e Gelebilir.


Samsung'un en yeni premium akıllı telefonları, Star 1 ve Star 2 kod adları taşıyor ve 2018 Ocak ayının başında piyasaya çıkıyor.

Samsung, 2016 pil sorunlarından bu yana dikkat çekici bir dönüş yaptı. Samsung S8 ve S8 Plus iyi karşılandı ve şimdi şirket Samsung S9 ve S9 Plus akıllı telefonların ortaya çıkması için hazırlanıyor. Yeni cihazlar Nisan 2018'den itibaren kullanıma sunulabilir.

Samsung, Las Vegas'taki CES 2018'deki beklenen cihazlar hakkında daha fazla ayrıntı ortaya koymak üzere hazırlanacak.

Söylentilere göre, bu üstün taşınabilir cihazlar, Star 1 ve Star 2 adlarıyla kodlanmıştır ve S8 ve S8 Plus'a çok benzer tasarımlara sahip olacaklardır. Fiziksel özellikler sırasıyla 5.8-inç ve 6.2-inç kavisli Süper AMOLED ekranlara sahip olan S9 ve S9 Plus'ı işaret ediyor.

İç bileşenleri, Snapdragon 845 işlemci ve karşılaştırılabilir bir performans sunan Samsung tarafından üretilen Exynos 9 yonga (yalnızca belirli bölgelerde mevcuttur) içerecek.

S9 ve S9 Plus ayrıca, çift kamera sistemi ve daha büyük S9 Plus için 6GB RAM'e (4GB'a) kadar bir darbe özelliğine sahip olacak.

Ses, AKG'den stereo hoparlörler yoluyla gelebilir ve tüketiciler mevcut 3.5 mm kulaklık girişi üzerinden analog kulaklıkları yine de kullanabilirler.

Ocak ayının ortaya çıkmasını takiben, şirketin S9 ve S9 + modellerini geçen yıl S8 ile yaptığı gibi her zamanki ayrıntılarıyla Mart ayında resmen ilan etmesi bekleniyor.

Samsung tarafından marka şirketi Kilpin'de açılan bir patente göre, Samsung Galaxy S9 cep telefonları cihazın önündeki küçük bir alanda parmak izi algılayıcısına sahip olacak.

Bu, Wccftech'e göre çok daha iyi bir konumda görünmesine rağmen parmak izi sensörü için son derece küçük bir alan olacağı anlamına geliyor.
Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus'ın gücü daha büyük bir pilden gelecek..Samsung S9 ve S9 Plus Ocak 2018'e Gelebilir. Samsung S9 ve S9 Plus  Ocak 2018'e Gelebilir. Reviewed bySüleyman Yavuzon 31 Aralık Rating:5

Hiç yorum yok

Foto�raf��l�k

a