Magic Leap One Çıkış Tarihi, Fiyatı Ve Özellikleri: AR Deneyimine Hazır Olun!

Florida merkezli Magic Leap'a göre, giyilebilir takımların, akıllı telefonların ve bilgisayarların geleceği bu ve hepsi de yüzünüze sarılı, korkak görünümlü AR gözlüklerine damıtıyor.
Nasıl bir şey? Bir VR kulaklık setinde gördüğünüz sanal nesneleri alıp, önünüzde olanı görebilmeniz için duvarı parçalayın. AR'nin arkasındaki kavram budur ya da "karışık gerçek".
Magic Leap One prototipinin görünüşe göre daha fazlası var. Lightwear gözlüğü, Lightpack bilgi işlem platformu ve uzaktan kumandadan oluşur. Bu, 2018 için Google Glass'dan daha fazla özelliğe sahip.
Magic Leap için hâlâ gizemli bir şey var. AR geleceğini keşfedelim.

Magic Leap One Çıkış Tarihi

Magic Leap One, şirkete göre 2018'de piyasaya çıkacak ancak son Rolling Stone'tan daha fazla ayrıntıya girmedi.
Beş yıldır Magic Leap'in gelişmekte olduğunu, ancak kavramsal fikirlerin ortaya çıkmasının başka bir şey olmadığını düşünerek uzun zamandan beri arıyor.
Açıkçası yatırımcılar Magic Leap'ın arkasındaki zaman çizelgesine inanıyorlar. Google ve Alibaba gibi şirketler tarafından yüz milyonlarca dolar cezbediliyor.
İlk geliştirici AR gözlüklerini halka daha yakından tanımak için Magic Leap çıkış tarihini izlemeye devam edeceğiz.

Magic Leap One Fiyat

Henüz bir Magic Leap fiyatı bulamazsınız, bu yüzden ne kadar maliyet vereceğini merak ediyoruz. Google Glass'ın maliyeti 1,500 ABD doları (1.000 İngiliz Sterlini, 1,956 Avustralya Doları) ve bu saat Google Glass'tan daha az vaat etti.
Magic Leap içeriği, oyunlardan müzik deneyimine, şimdiye kadar Oculus Connect benzeri dijital işbirliklerine kadar uzanır ve bunlar, içerik oluşturucular için "sadece bir sıçrama noktası" olarak fatura edilmektedir.
Şirket, 3D sanal nesnelerle webin ekran dışına çıkmasını ve talep üzerine birden fazla ekran açabilmenizi istiyor.
Bir Azınlık Raporu geleceğinin uzun süredir arzulanan hedefini 2018'de kavrayabiliriz. Büyüsel Sıçrayışın birinin görebileceği kalıntıları sunup sunamayacağı. Fakat biz, o heyecan verici (arttırılmış) gerçeğe en azından çok daha yakın konumdayız.
Magic Leap One Çıkış Tarihi, Fiyatı Ve Özellikleri: AR Deneyimine Hazır Olun! Magic Leap One Çıkış Tarihi, Fiyatı Ve Özellikleri: AR Deneyimine Hazır Olun! Reviewed byAlihan Demirdaşon 21 Aralık Rating:5

Hiç yorum yok

Foto�raf��l�k

a